V sobotu 8.10.2022 proběhla další z řady brigád na hřbitově. Tato však byla v mnoha ohledech netradiční. Již dříve město vyhovělo žádosti a na hřbitov přivezlo dvě lavičky. Ty tam skutečně chyběly, protože si v okolí nebylo až doposud kde sednout a kde jinde by se měl člověk v klidu posadit a popřemýšlet. Během této brigády jsme lavičky rozmístili tak, jak se nám zdá logické a estetické. Udělalo se samozřejmě i dost jiné práce a to i díky fyzické výpomoci z řad vedení města, které nás poctilo návštěvou a poděkováním. A do třetice se podařilo pořídit erární „hřbitovní nářadí“ a tak už nebude potřeba nosit tolik toho vlastního. Za to také patří poděkování městu.
Nepřímo na brigádu navázalo odpoledněvečerní setkání na hřišti, kde nakonec došlo i na kytary. Pár fotek je k prohlédnutí v galerii. Díky všem.